Forumbook
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Terazi Burcu Hatunları (ekşi)

Terazi Burcu Hatunları (ekşi) Empty Terazi Burcu Hatunları (ekşi)

Mesaj tarafından Juano - Paz 13 Haz. 2010, 17:13

1. ben demiyorum ekşi diyor

* sohbeti en süper kadınlardandır. komikdirler..( gıdı gıdıııı)

* bu burcun kadını her "nasıl olmuş?" sorusuna güzel olmuş diye cevap verir. "aa çok güzel olmuş it" derse gerçekten güzeldir o şey.

*gülümsemek herkese yakışır. ama asık surat-sert bakış öyle değildir. asık suratın tek yakışanıdır terazi kadını.

*ona hanimefendi olduğunu hissettirmiyorsanız ve nazik değilseniz sizi asla bir erkek olarak görmez..sadece güven duyduğu ve ilgi gördüğü zaman sadıktır.

*zarifdirler hemde cok zarifdirler. bir erkegi gulumsemeleri ve zerafetleri ile bastan cikarabilirler.fakat duygularinda dengesizdirler. bir anda yuzustu birakip gidebilir, sonra aglar geri gelmek icin yalvarir ama dengesizliginin kurbani olur. guclu ve fedakar gozukebilirler ama aslinda uzun ve ciddi iliskilerde tokezlerler. hem kendisine hem karsisindakine zarar verir.ne istedigini bilmemesi ve bir anlik cikislari ile her seyi mahvederler. ( aaa aynı ben aynı aynı aynısı)

*burclar arasinda elde etmesi en kolay, ama elde tutmasi en zor kadindir.

* sanılanın aksine, affedici falan değildir. sadece hoşgörülüdür.

şöyle ki, kendisine bir ipn.lik yapacak olursanız, ''offf! neyse hadi. tamam tamam. gel buraya.'' tepkisi verir ve fakat içlerinde daima bir ''vay ipneee!'' düşüncesi yankılanır. dengesizliği de işte tam bu noktada baş gösterir. ''ya tamam olmuş bir kere.'' ile ''nasıl olur lan?'' arasında gidip gelirken, kendisiyle birlikte karşısındakini de maymun eder. ve bir ipte iki maymun oynamaz efenim. evet. (böyle değildi ama olsun.)

* susar. sadece bekler. zamanı gelince konuşacağını düşünür. ama zamanı gelince de susar. çünkü karşısındakini hiçbir zaman kırmak istemez.
bekler. terkedildiği her erkeği bekler. birgün dönüceğini zanneder. çünkü her terkeden onun gibi mükemmeli kaybetmeyi göze alamaz. (sonuç: görücez)

* terazi burcu kadını cömerttir ama harcamalarını iyi hesaplar. işlerinde mükemmeliyeti ararlar daha iyisini yapabileceklerse aynı işe tekrar tekrar başlayıp zaman harcamada üstlerine yoktur. sevdiklerinde ayrı olduklarında melankolik bir havaya bürünürler. sevgililerinin ilgisini hep üzerlerinde isterler. gezmeyi değişik tatları denemeyi severler. 6. hisleri kuvvetlidir. küçük süprizlerden hoşlanırlar ama büyüklerine de karşı çıkmazlar. kendilerinden önce eş/sevgilileri gelir. bazen çok karamsar olup bunalıma girdikleride görülür. özgür kız gibi takılmalarından dolayı baskıyı hiç sevmezler. ama az biraz maço erkek onlar için idealdir. giyim tercihlerinde genellikle sıcak renkli giyisileri tercih ederler; giydikleri yakışırda. kolay kolay sinirlenmeselerde sinirlendiklerinde ortalarda bulunmamanız tavsiye edilir

* melek gibilerdir. sürekli aynı ortamda olunmak istenir onlarla. zaten genelde popülerdirler. girdikleri ortamda kendilerini belli ederler. aşk konularında salaklaşabilirler. bilmiyorum kelimesini çok kullanırlar. kendisine aşık, egosu tavan yapmış bir akrep burcu erkeğini kararsızlıklarıyla müthiş bir şekilde mahvedebilirler..

* sigarayı kansere neden olduğu için değil, cildi erken yaşlandırdığı için bırakır. ( haklıeaa)

* insanın aklına bir kez girdiği zaman, çıkarması pek mümkün olmayan kadındır. sizi soruları ile köşeye sıkıştırıp, bununla gayet de güzel eğlenebilen, neşesi yüksek, güzeldir bu kadın.

* tek istedigi şey karşısındaki kişinin hatasını anlaması ve bunu dile getirmesi olan kadindir. ne kin tutar ne de nefret duyar. öncü burç oldugu için de yeni bir duruma çok çabuk adapte olabilirler.

sıkıntılı bir dönemin ardından 3gün oturur ağlarlar sonraki gün ise hayat onlar icin güllük güneşliktir. tabi ki icten ice hala uzulurler ama belli etmezler.

sloganları ise şudur: kimse alternatifsiz değildir. ( yalana buuuaaah)

* (bkz: aşık olunası kadın)

* karşısındaki her türlü insana acıyarak baktığım kadındır bu tür.

bi kere kadın olması anlaşılmaz olması için yeter sebepken bir de üzerine "karanlığın içindeki aydınlık; aydınlığın içindeki karanlık", yin-yang misali bi dengesizlik eklenince, kendilerini anlamaktan kendileri bile acizken, yazık lan yeminlen, insan nesline yazık. asjhsdgjkdf

yani, depresyonun, melankolinin dibine vurmuş bi terazi kadını düşünün misal; bu kadın 2 saat aralıklarla surat asıp pespaye pespaye otururken birden eğlence-pozitif yaşam gurusuna dönüşebiliyor.
ve bu iki ruh hali arasındaki geçişte nasıl bir kimsayal reaksiyona maruz kaldığını kendisi de anlayamıyor.

dün etinden et kopmuş kadar canı yanan birisi bugün hayata bu kadar gülümseyerek bakabilir mi terazi kadınından başka, bilmiyorum.

ki ben, şahsen, bizzat, kendim kendimi anlama çabama bu noktada son verip tüm gelgitlerimi terazi olmaklığımın altına süpürmeye karar veriyorum.

ohh ne rahat. ( pisler )

* ama çok fenadırlar.

öyle şirin şirin cici cici takılırken alttan alta korkunç sağlam bir otoriteleri vardır.

"bak canım şöyle olsa daha iyi" "hadi şunu şöyle yapalım" "şöyle denemeye ne dersin"

derken içinden "aaa hep benim dediklerim oldu" derken bir bakmışsın ki eline almış seni, her dediğini de yaptırmış.

paso kibarlık paso şirinlik paso çözüm üretmek paso politika ama kendi dediğini yaptıran içten içe korkunç bir otorite.

anasını satıyım ben en ufak bir iş yaptırırım kıyamet kopar adım sinirliye çıkar bu teraziler her dediğini yaptırtır bir de teşekkür eder amma cici amma kibar diye takdir edersin. ( mıhıhıhııh)

* istemezlerse kendilerini sevdirmez ve inanilmayacak derecede gicik olabilirler ve hatta bazen gicik olmaktan buyuk zevk alirlar.

* sorunun bir parçası olmak yerine genelde çözümün bir parçası olmayı tercih eder.ama karşılarındaki insan "herşeyi ben bilirim,benim dediğim olacak "diyen bir türdense sırf onlara inat sorunun ta kendisi olur.uyanık geçinen insanlarla hiç işleri olmaz. yapılan iyiliğin altında kalmayı sevmez, minnetle yaşayamaz.istedikleri zaman istedikleri kişiyi görmemezlikten gelebilir, yokmuş gibi davranabilir. bunun sebebi de formaliteyi sevmemesidir. selam vermiş olmak için selam vermez. birisiyle samimi dialog kurması için gerçekten değer vermesi gerekir. salaklığa tahammülleri yoktur.karşılarındaki insanlarda "zeka pırıltısı"görmek isterler.vefakardır,kıymet bilir.kısacası yıldızlarınız uyarsa gayet güzel anlaşılan insan olabilecekleri gibi aradığı şartları bulamadığı insanlara karşı gayet antipatik olabilir.ama bu durumdan zerre rahatsız değildirler.çünkü bu antipatikliği bir nevi kalkan gibi kullanır.

* kimi zaman tetiği çekilmiş bir silah kadar fevri, kimi zaman oyuncak ayısının kafası mahallenin en yaramaz veledi tarafından kopartılmış bir kız çocuğu kadar saldırgan, kimi zaman balkon demirlerinden sarkan bir buz parçası kadar kırılgan,kimi zaman tüm dertlerinizi içtenlikle dinleyen bir dert ortağı, kimi zaman sizi koltuklarınıza çivileyecek oscarlı yıldız merly streepten muhteşem bir gerilim, ama her zaman mükemmel bir sevgili fevkalade bir hayat ortağı, omzumda uyusun yeter, anın verdiği huzurla ben de uyurum. ( abbbuuuuuu)

* gerçekten aşık olmadığı zamanlarda ki kolay kolay kimseye aşık olmaz , hep mantığını kullanarak hareket ederler.kendilerini beğenirler bu yüzden bir ortama girdiklerinde kendini belli ederler.ilgiyi severler , birçok burcun erkeği bu bayanlara kapılabilir , terazi kadınları karşısındakileri nasıl etkileyiceğini bilir ancak bu sayede bazen çok fazla kalp kırabilirler.

iş konusuna geldiğinde kafasına bir şeyi taktıysa onu mutlaka başarır.
mükemelliyetçidir.
ne kadar özgür ruhluyum diye dolaşsada aslında ailesine çok düşkündür.
zevklerin insanıdır çok parasının olmasını ister ,böylece istediği birçok şeyi elde eder.
pahalı zevkleri vardır.

* terazi burcu kızları , kibar bir inandırıcılıkla fısıldıyarak konuşabilir. ipekler ve danteller giyebilir ve saçları mis gibi kokabilir. hatta tek elinizle kaldırabileceğiniz bir yapma bebek gibi görünebilir. ancak, tüm kadıncılığına, tatlı tavırlarına ve nefis zarafetine karşın, bu kız şaşırtıcı bir rahatlıkla pantalonlar giyer ve bunlar da ona bayağı yakışır. kafası erkekçe bir mantıkla çalışır ve her tartışmada sizinle başabaş yarışabilir. hatta bazen sizi geçebilir de; bunula birlikte, terazi burcu kadınının kadınca yanı, genellikle, balayını güvenle geçirinceye dek size yetişmesine izin vermeyecek kadar akıllıdır. balayında sizi satrançta yenmemeye dikkat edecektir, ama keskin zekasını sonsuza kadar o yumuşacık gamzelerin arkasına da gizlemeyecektir. eninde sonunda, nasıl olsa beyin gücünün ne düzeyde olduğunu size gösterecektir.

* onun tartışma merakı, içtenlikle adil bir karara varma arzusuna dayanır. daha kötüsü de olabilirdi. hiç olmazsa, başka burçlarda doğan bazı kadınlar gibi tartışırken yalnızca kendi koyduğu kuralları geçerli saymıyor veya inatçılıkla bütün fikirlere karşı çıkmıyor. ayrıca o, kendi fikirlerinin çoğunu, havayı biraz yumuşatacak şekilde diplomatik bir nezaketle savunuyor. venüs kızlarının çoğu evlenmeden önce de sonra da çalışırlar. satın alabileceği güzel şeyler için para kazanmak isterler. o, güzel giysileri, pahalı parfümleri, klasik müziği çok sever. çoğunlukla, onları ruhsal ve fiziksel olarak gerçekten hasta eden düzensiz çevrelerin sefaletinden ve çikinliğinden kurtulabilmeleri için, terazi kadınlarının büyük paralara ihtiyacı vardır. ancak, onun çalışmasının ve para kazanmak istemesinin başka bir nedeni daha vardır. erkeği. terazi kadınının şu geçici dünyada herşeyden daha çok değer verdiği bir tek şey varsa, o da, sevmek, onurlandırmak ve yönetmek için seçtiği erkektir.

*öldürür... diriltir... öldürür... diriltir... öldürür... diriltir... sonsuza kadar gider böyle bu. ( ahhhaaaaah

* terazi burcu karım olsun bir milyon dolar borcum olsun, kredi kartıyla öderim yavaş yavaş 20 senede. mortage hesabı. Ahahahaaaaaaaaaaaaaa ajhgsdkjhdkljdhodf allaam

* tapılası kadındır. (vaahhaaaaaaa

peeeeyy gidinin terazisi

* başlığı bu şekilde ilerletirsek güzel olur he

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Juano -
Juano -
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

http://cezafan.com

- Similar topics