Forumbook
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yay Burcu Erkekleri (ekşi)

Yay Burcu Erkekleri (ekşi) Empty Yay Burcu Erkekleri (ekşi)

Mesaj tarafından Juano - Paz 13 Haz. 2010, 16:02

1 )

1. yay burcu yirkeenden darbe almış biri olarak erinmedim üşenmedim ekşi'yi kurcukladım. ve bakın ekşi'de kendileri için neler denilmiş (uğur seni tenzih ederim, şaka şaka senin allah belanı versin ne tenzih edicem )

* bir yay burcu erkeğine çıkma teklifi etmiştim.
"çok isterdim ama ders çalışıp boğaziçi'ne girmem lazım" demişti.
"iyi s.ktir git" dedikten sonra kazma boğaziçi'ne giremedi...ben girdim.
o ancak boğaziçi'nden bi karıyla evlendi......boşandı.
buradan öğreniyoruz ki yay burcu erkekleri soyut değerleri değil somut degerleri önemseyen, iş ve aşk hayatında beceriksiz soytarılardır.

* yay erkekleri için sevgilileri asla önemli değildir. erkek arkadaşlarıyla sabahlamayı her zaman sevgililerine tercih ederler. ama nedense hastalık derecesinde bir kıskançlıkları ve kadınlara olan zaaflarıyla bilinirler. kadınlara güç gösterisi yapmaya bayılırlar. ( hımss)

* bu burctan olan erkekler, acil bir i$ icin kibris'a giderken karilarina telefon etmek yerine ofisteki mantar panoya "kibris'a gidiyorum" yazan bir post-it yapi$tirmayi uygun gorurler, sonra da cikan kavgada paylarinin ne oldugunu anlamakta gucluk cekerler.

* bu burcun erkekleri evlenme yildonumlerinde karilari ile ciktiklari yemege, kendilerine i$ koyan ka$arlari da davet ederler.. ( ahahahaaaaaaaaaaa ajhgdkjd )

* teşhisi;
"yay burcu erkeği sizi mutluluktan havaya atar , tutmayı unutur."

* emokid'dir,gereginden fazlasiyla hassas ve duygusal oldugundan di$iler tarafindan cabuk kandirilir,lakin
a$ik oldugu ki$iye bile sadik kalamayacak kadar maymun i$tahlidir,kadinlara kar$i zaafi vardir.yakalandiginda gozya$larini silah olarak kullanir,ozenle sectigi kelimeleriyle,olu kopek baki$lariyla* kendini affettirmeyi becerir*.
fiziksel acidan guzel insanlardir pek cogu,bir kadina nasil davranilicagini iyi bilir,bu da onun en buyuk avantajidir,agina du$mek basit,etkisinden kurtulmak zor olur zira yaninda oldugunuz surece fazlasiyla iyi hissettirir.

* kendilerine o kadar hayrandırlar ki, dakikalarca kendilerini ayna karşısında izleyebilirler.
yok ya sen hakkaten çirkinsin desen bile bunu duymazdan gelir, aynada durmadan poz verirler. kıllarıyla bile övünürler.

* başı en çok dili yüzünden ağrıyan burç, burcum. aklına geleni, o anda düşündüğü söyler. sonra patavatsızlıkla, ukalalıkla, kendini beğenmişlikle suçlanır. belki de öyledir biraz ama kötü niyet nedir bilmez.

* iyisini bulduğunuzda ona gereken değeri verebilmeniz için önceden birkaç tane de kötüsünden denemiş olmanız gereken burç erkeğidir.

* içelm güzelleşim burcudur

* alkol ve diger bilinc kapatan maddelere karsi savunmasizdir bunlar genellikle, icmeyi gercekten cok severler cunku icmek ozgurluktur, guzeldir

* başımın belaları! yay burcu erkeğiyle başa çıkılmaz kardeşim ben bunu bilir bunu söylerim.. inatçı! dediğim dedik! asi! özgürlük uğruna saçmalayan! alkolik! hayatta kimsenin lafına güvenmez! deli hepsi deli!! ama işte gel gör ki insanı öyle bir mutlu da edebiliyorlar ki hepsini unutuveriyorsun.. ( doğru hee)

* hepinize yeter. yalan da söyler, doğrusuyla da ağlatır, s.ktir olup gider, s.ktir olur gelir, kim olduğunuza göre ilk tribinizde kapının önüne de koyar, ya da bininci tribinizde gönlünüzü almak için takla da atar, kimse de baş edemez, içi geçmişler veya ******i yiyenler "aman ne uğraşıcam ruh hastasıyla" diye yolun başında dönerler.. erken vazgeçtin, daha seyahate çıkacaktık?

* kıskanç, yakışıklı, seksi, karizmatik ve kışkırtıcılardır. böyle bir clint eastwood, james hetfield havası vardır. gıcıktırlar. her boku bildiğini zanneder, bencildirler. ibnenin önde gidenleridir. öyle her şeyi kolay kolay beğenmezler. kendilerini de komik zannederler. fakat komiklik konusunda en kötü yeteneğe sahip burçtur. bir şeyi sevmeye başlarsa fanatiklik derecesinde severler. bu yüzden karşı cinsi bıktırırlar ve ayrılığa sebep olurlar. fazla sevmenin karşılığını alamazlar. böyle hep bir bilgiçlik, filozofluk havaları vardır. burnunu ****** et götünden kıl aldırmazlar. çünkü acır götlerinde kıl dönmesi vardır. a ziktir kendi burcuma yazmışım aksdjas. (ahahaaaaaaaaaaaaaaa kjshkdjhdlkd)

* "insanı havaya atıp sonra tutmayı unutanların burcu" gibi bir zırva okumuştum vaktinde . . . "biz ki seni havaya atarken yanında kullan diye iki adet kanat veriyoruz; sen bunları çırpmayı bile denemezsen biz ne yapalım . . . " diye bir şey vardır yayların kutsal kitabında

* x burcu erkegi ile ortak ozelligi, uzdukleri kadinlar tarafindan yerden yere vurulmalaridir.
$oyle bir okuyayim dedim, bu erkekler hakkinda neler yazilmi$/cizilmi$, atilmi$/tutulmu$. okumaz olaydim. bir tane bile mi olumlu ozellik yazilmaz? (kendilerini ovup sozlukten medet uman yay burcu erkeklerinin entrilerini saymiyorum.) sonra yay burcu sevgilime gittim cattim, ne bicim adamsin sen diye. afalladi tabi cocukcagiz.
neyse ki bir de diger burcun erkekleri hakkinda neler soylenegelmi$ ona bakayim dedim de keyfim yerine geldi.
kiz geliyor, buyuk olasilikla eski sevgilisi olan yay burcu erkegi icin olumsuz bir $eyler yaziyor. diger bir kiz "vah caniim, asil ben cektim bunlardan" diyor ba$ka bir $ey do$uyor ve bu boyle gidiyor (u$enmeden okuyaniniz olduysa dikkatinizi cekmi$tir belki, ortada bir kuku birligi soz konusu..). burada yanli$ bir $ey yok. asil mallik, benim gibi bu yazilanlari ciddiye alip, sevgilisi ne zaman canavara donu$ecek diye panik yapanlarda.
buyutulecek bir durum yok, sakin olunuz. ( bunu bende yapmıştım)

* sinir kupu bir erkek turu, yay burcundan adam cikmaz (astroweb dalgasi yorumu sayi 5). ( allaaana kadar doğru)

*kaçak dövüşmek becerisi söz konusu olduğunda tacı kimselere vermeyen erkek grubu. yalan söylemezler ama doğruları da asla söyleyemezler. kaçar hep kaçar poposu biraz zora girdi miydi ondan yüzeyseli yoktur. hemen su koyverir ama sonunda suçlu yine siz olursunuz. mutlaka ihale size kalır. kal getirir böyle. siz oturup nerde yanlış yaptım diye düşünürken o çoktaan eğlencesine dalmış bir yerlerde çok kıymetli kıçını gezdiriyordur ( ona hiç şüpheniz olmasın bak. baaaağk. baaak

2.

* şov yapmadan seven erkektir. yanınızdan yürüyor görünse de aslında elinizden tutup götüren erkektir.

* yay burcu hakkında öğrendiğim ilk bilgi melis sökmen'in burçlar isimli şarkısından oldu:

''yay burcu herşeyi abartır
iyimser sorumsuz uçlardadır''

şarkıyı dinledikten sonra hayatım kararmıştı. akrep arzulu, koçlar duygulu, boğalar sadık... ama yay burcu herşeyi abartıyor ve sorumsuz. ha bide iyimserlik var ki oda polyanna hesabı. yani nihayetinde bir hatuna yazılıcak olsak muhabbet ister istemez burçlara gelicek ve benim ne pis bir insan olduğum ortaya çıkacaktı. rofl.gif bir süre babama ısrar ettim nüfus dairesine gitsinde doğum tarihimi değiştirtsin diye.

* delicesine sevse de asla bağlanamazlar. ve bağlılık olmadan asla aşk olmaz.

* ateşi 40 derece cıkmıs malak gibi yatarken ona göstereceğiniz bir konser bileti ayaklanıp iyileşmesine yetecektir.

tanrının sopası yoktur, o yuzden size yay burcunu gönderdi. kapiş ?

* yay erkeği,özgürlüğüne fazlasıyla düşkün ve bunu gizlese de birine bağlanmaktan korkan insanlardır. günlük haftalık en iyi ihtimal aylık ilişkileri tercih ederler. çok tatlı arkadaştırlar, muhabbet etmeyi severler, işbirliği yapılacak yegane insanlardır. adam satmazlar, herşeyde yanınızda olurlar. en zeki yay erkeği en salak adamla bile muhabbet edebilir. bu da tamamen alçakgönüllülükten gelen bişeydir. yay erkeği malı sever, çok lüks düşkünü olmamakla birlikte parayı sever, araba tutkunu olurlar.

* çok kız arkadaşları olur, hatta sevgilisinden daha fazla görüşür bu kız arkadaşlarıyla. sevdiği kıza gereken değeri vermeyi hep gözden kaçırırlar sonra ilişki bittikten sonra abi ya o kız daha iyilerini hakediyodu o kızlar kadar ayşeye değer verseydim belki benimle olurdu şeklinde pişman olurlar bu kadar çok kızla dostluk kurduklarından zaman zaman ama yine de vazgeçmezler.

*yay burcu erkeği sizi mutlulukdan havaya atar, tutmayı unutur*

eğer hayatınızdan yay burcu erkeği geçip gittiyse en iyi tespit budur. siz yere çakılmış bir şekilde üzerinizden sersemliğinizi atmaya çalışırken, o çoktan gitmiştir. bu şok etkisini üzerinizden attığınızda - ki bu o kadar kolay değildir -, garip bir şekilde - eğer söz konusu olgun bir yay erkeği ise - geride size pek çok şey bıraktığını görürsünüz.

onun dünyası sihirlidir! onla beraberken kişisel gelişim adına, felsefe adına, dünya görüşü adına pek çok şey öğrenebilirsiniz. hele birde uzak ülke hayallerini dinlerseniz işte o zaman aşık olmak kaçınılmazdır. dürüsttür, - ansızın çekip gitme özelliği olsa bile - güvenilirdir. ( doğrudur ha )

* sinirlendiğinde tanınmaz hale gelen,dengesizliği yedi cihana ün salmış ama vazgeçilemeyen erkektir. ( peeh )

*inat konusunda oğlak burcunun eline vermiştir bunlar efendim.hırslıdırlar, zekidirler, ama sinir bozucu derecede önyargılı ve inatçıdırlar, zaten bu nedenle pek empati yapmazlar. ama aynı zamanda olaylar karşısında inanılmaz soğukkanlı da durabilir bu insanlar, acil durum adamlarıdır yani bunlar. pireyi deve yapabilecekleri gibi büyük hatalarda dünyanın en anlayışlı insanları olabilirler.

* sakalları çıkar. keşfettikçe yazıyorum.
( allaam kajhkjsdhdlkjdf )

eheemnn şahsi kanaatim ise => felsefesini yidiğim burcun erkeğidir.. gelene hoşgeldin derken, gidene boşver diyolla bunlar.. ve tam oturacağınız esna da altınızda ki sandalyeyi çekip sizi eşekden düşmüşe döndürüyolla.. valla. ( bu tanımı kullanmak heyecan verici bişeymiş) son olarak, allah'ım yarattın bari takip et deyip yaylana yaylana gidiyorum

Juano -
Juano -
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

http://cezafan.com

- Similar topics