Forumbook
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artık Galatasaray'ı tutmuyorum

Artık Galatasaray'ı tutmuyorum  Empty Artık Galatasaray'ı tutmuyorum

Mesaj tarafından SpeedyNizo Salı 18 Ocak 2011, 11:54

Bakan Yıldız sert çıktı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "“Ben cumartesi gününe kadar Galatasaraylıydım ama ilişkilerimi gözden geçiriyorum" dedi.

Yıldız, EÜAŞ'a ait Bünyan, Pınarbaşı, Sızır ve Çamardı hidroelektrik santrallerinin, Kayseri ve Civarı Elektrik Dağıtım A.Ş'ye devri için Rixos Otel'de düzenlenen törene gelişinde gazetecilerin sorularını yanıtladı.
“Cumartesi’ye kadar Galatasaraylı’ydım”

Yıldız, Türk Telekom Arena Stadının açılışında yaşanan olaylara ilişkin soru üzerine “Ben Cumartesi gününe kadar Galatasaraylıydım ama ilişkilerimi gözden geçiriyorum” dedi. Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat'ın çalışmalarının sonuç vermesi gerektiğini ifade eden Yıldız, şöyle devam etti:
“Başbakanımız bunu hak etmedi”

“Bunu hak etmeyecek olan tek kişi sayın başbakanımızdı. O açıdan böyle bir tavrı Galatasaray'a ve Galatasaraylılara yakıştıramadım. Bir Galatasaraylı olarak evde de çocuklarımızla konuştuk. Şu anda Galatasaraylı değiliz. Mutlaka Galatasaray bunu onaracaktır. Galatasaray büyük bir camia. Bunu onarıp tamir edecektir. İçindeki Galatasaraylı olmayanları da ayıklayacaktır.”
Kaynak
SpeedyNizo
SpeedyNizo
Gezgin
Gezgin

- Similar topics