Forumbook
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sen varsın

sen varsın Empty sen varsın

Mesaj tarafından zikzak Salı 01 Ara. 2009, 21:51

Bir an düşün,sadece bir an..hayatın boyunca beklediğin ama bir daha elde edemeyeceğin bir an…o hep özlenen sevgili yanı başında.Neler sığdırırsın o ana?Neleri yaşayabilirsin o en kısa zaman süresi içinde?Sözcüklerin önemi yoktur o anın içinde.O kısacık zamana aklından geçen hiçbir şeyi,yüreğinde biriktirdiğin özlem dolu,aşk dolu hiçbir sözcüğü sığdıramazsın.Yarım kalacak kelimeler yerine gözlerimizle konuşacağız bitimsizce…Ayırmayacaksın gözlerini gözlerimden.Bir öyküye dönecek bakışların ‘hep seni bekledim ben,seni aradım’,seni yaşamaktan hiç vazgeçmedim oysa.Uzaktaydın sen.Ama içimdeydin de..beni izliyordun biliyordum,seni göremesem de.Oralarda bir yerlerde bana baktığını biliyordum.Mutlaka anlayacaksın bakışlarımdan sana duyduğum özlemin ne denli büyük ne denli sonsuz olduğunu…Gözlerim bu sözcükleri bir biri ardına sıralarken sana dokunan ellerim başka bir öyküyü anlatacak…Sana sakladım içimde ki sonsuz sevgiyi,yüreğimde ki heyecanı,gözlerimde ki yeşili,dudaklarımda ki ateşi,ellerimde ki titremeyi,küçük dokunuşları sana sakladım.Şimdi seni bulduğum içindir bu çocuksu hallerim .Seni bulmanın coşkusudur bu içimden dışarıya taşan…Ellerim başka gözlerim başka öyküler anlatırken,sadece iki kelime dökülecek ağzımdan.’’SENİ SEVİYORUM’’…Milyarlarca insan tarafından milyarlarca kez kullanılmış olan bu iki sözcük,hissettiğim her şeyi yüreğine aktaracak.O büyük karanlığımı senin estirdiğin rüzgar alıp götürdü.Seninle bağdaşmayan ne varsa çıkardım hayatımdan.Bildiğim her şeyi yeniden tanımlayacağım senin gelişinle.Yeniden ad vereceğim her güzelliğe.Çirkin olan kötü olan ne varsa senin gelişinle kaybolacak.Adın dönülmezliğin bir simgesi artık.Sen sözcükleri ölümsüz kılansın.Sen umudun,sen aşkın,sen özlemin,sen hayatın adısın ve senin adını anmak bile tarif edilmez bir sevinç yayıyor içime.Şimdi yaşamayı seviyorum işte.Çünkü içinde sen varsın…
zikzak
zikzak
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

- Similar topics