Forumbook
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Boğazı kesik halde 40 metre yürüdü

Boğazı kesik halde 40 metre yürüdü Empty Boğazı kesik halde 40 metre yürüdü

Mesaj tarafından SuperMario C.tesi 07 Kas. 2009, 01:25

Kimse yardım etmediği için öldü

Boğazı kesik halde 40 metre yürüdü Kesikbmini

İzmir'de Cengiz Y. (45) kayınbiraderi Erol Kiriş'in (46) boğazını usturayla kesti. Kiriş'in olayın meydana geldiği Gediz Sevgi Yolu'nda kesilen boğazını tutarak 40 metre yürüdüğü ve kimse yardım etmediği için kan kaybından öldüğü anlaşıldı.Olayın ardından kaçan zanlı, Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından yakalandı.

İZMİR'in Buca İlçesi'nde önceki gece, 45 yaşındaki taksi şoförü Cengiz Y. nakliyat işiyle uğraşan kayınbiraderi Erol Kiriş (46) ile içki içti. Biralar bitince Erol Kiriş, oğlunu içki almak için tekrar markete göndermek istedi. Bunun üzerine Erol Kiriş ile karısı evde tartışmaya başladı. Kardeşi ve kocasının çok fazla içki içmesine sinirlenen kadın, oğlunun markete gitmesini engellemek istedi. Cengiz Y. de kavgayı ayırmak isterken kayınbiraderiyle tartışmaya başladı. Kısa sürede büyüyen kavga sokağa taştı. Cengiz Y., peşinden gittiği kayınbiraderi Erol Kiriş'in usturayla boğazını kesti. Erol Kiriş ağır yaralanırken, Cengiz Y. kaçarak olay yerinden uzaklaştı.

'PSİKOLOJİMİZ BOZULDU'
Yerde yatan bir kişi olduğunu gören çevredeki vatandaşlar durumu hemen polise ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen 112 Acil Servis ekibi yaptığı incelemede Erol Kiriş'in hayatını kaybettiğini belirledi. Kiriş'in olayın meydana geldiği Gediz Sevgi Yolu'nda kesilen boğazını tutarak yaklaşık 40 metre yürüdüğü ve kimsenin yardım etmediği için kan kaybından yere yığılarak öldüğü anlaşıldı. Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin dikkatli çalışması sonucu Cengiz Y. kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. Nöbetçi savcının olaydan 3 saat sonra gelmesine tepki gösteren vatandaşlar, "Bu ceset yaklaşık 3 saattir burada bekletiliyor. Çocuklarımızın psikolojisi bozuldu. Savcı, olay yerine çok geç geldi" dediler. Polis, olayla ilgili soruşturma
SuperMario
SuperMario
Admin
Admin

https://forumbook.yetkin-forum.com/

- Similar topics