Forumbook
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Unutulmaz film replikleri

Unutulmaz film replikleri  Empty Unutulmaz film replikleri

Mesaj tarafından zikzak Salı 19 Nis. 2011, 10:05

Unutulmaz film replikleri

En çok hatırlanan replikler, en muazzam filmlerden çıkmak zorunda değil. Bazen öyle bir an yaşanıyor ki, vasat bir filmden vasat bir repliği arkadaşınıza patlatmak çok eğlenceli oluyor. O da aynını yapınca bir bakıyorsunuz ki etraf “Astalavista baby” diyenlerle dolmuş. Her zaman cuk oturacak cevaplar vermek için dersinizi Hollywood’dan alın.

• “I see dead people.” (Ölü insanlar görüyorum) Cole Sear (Haley Joel Osment), The Sixth Sense (1999).
• “I'll be back.” (Geri geleceğim) Terminator (Arnold Schwarzenegger), The Terminator (1984)
• “My Preciousss...” (Kıymetlimsss...) Gollum (Andy Serkis), The Lord of the Rings: The Two Towers (2002)
• “It was beauty killed the beast.” (Canavarı öldüren güzellikti) Carl Denham (Robert Armstrong), King Kong (1933)
• “Hello, Clarice.” (Merhaba Clarice) Hannibal Lecter (Anthony Hopkins), The Silence of The Lambs (1991)
• “Adriaaaaaaaaan!” Rocky Balboa (Sylvester Stallone), Rocky (1976)
• “You talkin' to me?” (Benle mi konuşuyorsun?) Travis Bickle (Robert De Niro), Taxi Driver (1976)
• “Mrs. Robinson, you're trying to seduce me, aren't you?” (Bayan Robinson, beni baştan çıkarmaya çalışıyorsunuz değil mi?) Benjamin Braddock (Dustin Hoffman), The Graduate (1967)
• “I'm the king of the world!” (Dünyanın kralıyım!) Jack Dawson (Leonardo DiCaprio), Titanic (1997)
• “Rosebud.” Charles Foster Kane (Orson Welles), Citizen Kane (1941)(1967)
• “Guns, lots of guns” (Silah, daha çok silah) Neo (Keanu Reeves), Matrix (1999)
• “Here’s Johnny!” (İşte Johnny!) Jack Torrance (Jack Nicholson), The Shining (1980)
• “I’ll have what she’s having.” (O ne yiyorsa ben de ondan alayım) Restorandaki orta yaşlı müşteri, When Harry Met Sally (1989)
• “The first rule of Fight Club is you don't talk about Fight Club.” (Dövüş Kulübü’nün ilk kuralı; Dövüş Kulübü hakkında konuşmamaktır.) Tyler Durden (Brad Pitt), Fight Club (1999)

• “Go ahead. Make my day.” (Devam et, günümü şenlendir.) Harry Callahan (Clint Eastwood), Sudden Impact (1983)
• “May the Force be with you.” (Güç seninle olsun.) Han Solo (Harrison Ford), Star Wars (1977)
• “Well, there's something you don't see every day.” (İşte her gün görmeyeceğiniz bir manzara.) Peter Venkman (Bill Murray), Ghostbusters (1984)
• “Bond. James Bond” James Bond (Sean Connery), Dr. No (1962)
• “Get away from her, you bitch!” (Ondan uzak dur sürtük!) Sigourney Weaver (Ripley), Aliens (1986)
• “E.T. phone home.” (E.T. ev telefon) E.T , E.T.: The Extra-Terrestrial (1982)
• “I love the smell of napalm in the morning.” (Sabahları napalm bombası kokusunu seviyorum.) Albay Kilgore (Robert Duvall), Apocalypse Now (1979)
• “Oh, behave!” (Uslu dur!) Austin Powers (Mike Myers), Austin Powers: International Man of Mystery (1997)
• “Louis, I think this is the beginning of a beautiful friendship.” (Louis, bence bu güzel bir arkadaşlığın başlangıcı.) Rick Blaine (Humphrey Bogart), Casablanca (1942)
• “I am Spartacus.” (Spartaküs benim.) Antonius (Tony Curtis) ve diğer köleler, Spartacus (1960)
• “You know what they call a Quarter Pounder with Cheese in Paris?... They call it a Royale with cheese.” (Paris’te peynirli Quarter Pounder’a ne diyorlar biliyor musun? Peynirli Royale diyorlar.) Vincent Vega (John Travolta), Pulp Fiction (1994)
zikzak
zikzak
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

- Similar topics