Forumbook
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bobo isyan etti

Bobo isyan etti  Empty Bobo isyan etti

Mesaj tarafından zikzak Salı 19 Nis. 2011, 09:44

Gelecek sezon Portekiz’in Sporting Lizbon takımında oynamasına neredeyse kesin gözüyle bakılan Bobo, ülkenin en büyük spor gazetelerinden Abola’ya konuştu.

İşte Bobo'nun röportajından satır başları:

"Ben Liedson (Sporting efsanesi) ile Corinthians'ta birlikte oynamadım. Bu tarihin tekrarı gibi olacak. Ben onun yerine gol atmak için Sporting'e gideceğim. O Corinthians'a gittikten sonra Sporting iyi bir seçenek. Zirve için mücadele eden büyük bir kulüp olduğunu biliyorum. Böyle bir kulübün bana gösterdiği ilgi beni çok mutlu ediyor. Yine de bir şey biliyorum diyemem. Menajerim Juan Figer, Sporting Lizbon ile konuşuyor. Sonra bana bir şeyler anlatıyor. Müzakerelerde nereye kadar geldi. Bunları konuşuyoruz. Şu arada İspanya'ya gitti ve orada da bazı kulüplerle konuşuyor. Şu anda Madrid'de Atletico ile konuşuyor. Beşiktaş benim için endişeli olsaydı Figer'i Türkiye'ye çağırırdı. Beşiktaş ile sezon sonu sözleşmem bitecek. Özgür olarak kariyerimde ilerlemek için başka bir kulübe gitmek daha kolay olacak. Ben 6 yıldan beri buradayım, güzel bir hikaye yazdım. Beşiktaş'ın tüm zamanlardaki en gölcü yabancı oyucusu oldum. Kulüple güzel bir hikaye yazmaya devam etmek istiyordum. Ancak olmadı" dedi.

- FOTOMAÇ -
zikzak
zikzak
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

- Similar topics