Forumbook
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şov başlıyor

Şov başlıyor  Empty Şov başlıyor

Mesaj tarafından zikzak Salı 19 Nis. 2011, 09:23

Galatasaray'ın attığı gollerle kendinden geçen, yenilgilerde göz yaşlarını tutamayan Abdurrahim Albayrak'ın, Ünal Aysal'ın yönetim kurulu listesinde yer alacağı öğrenildi.

Mehmet Cansun döneminde yöneticilik yapan Abdurrahim Albayrak, kısa sürede Türkiye’nin gündemine oturmuştu. Hem sevincini hem de üzüntüsünü abartılı yaşayan, bu nedenle bazı taraftarların tepkisini çeken, bazılarının ise sevgisini kazanan Albayrak’ın yöneticiliğe geri dönme hayali gerçekleşmek üzere. Ünal Aysal’ın listesinde yer almak isteyen Abdurrahim Albayrak için yakın dostu, eski başbakan Mesut Yılmaz’ın araya girdiği biliniyordu. Yapılan görüşmelerin ardından, Ünal Aysal’ın Albayrak’ı listesine almayı kabul ettiği belirtildi.
‘Bir isyan ettim...’
Albayrak, katıldığı bir söyleşide yaptığı konuşmada, “Ne kadar iyi bir Galatasaraylı olduğumu biliyorsunuz. Bir isyan ettim Rijkaard gitti. Fenerbahçe maçından sonra bir isyan daha ettim Hagi gitti, ardından bir kere daha isyan ettim Adnan Polat gitti” ifadelerini kullandı.

Fanatik
zikzak
zikzak
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye