Forumbook
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arda cevap verdi

Arda cevap verdi Empty Arda cevap verdi

Mesaj tarafından zikzak Salı 19 Nis. 2011, 09:16

ARDA CEVAP VERDİ
Arda bu görüntülerden sonra TRT3'de canlı yayına bağlandı ve kendisini savundu. Arda şunları söyledi; "Görüntüleri biraz önce gördüm. Bir açıklama yapmak istiyorum.. Şöyle bir şey var, benim Galatasaray'ı ne kadar sevdiğim belli. Bir önceki sene turuncu, bu sene pembe renkte forma geldi. Bu formayı sevmediğimizi G.saraylı olarak kendi aramızda argo dille söylüyorduk. Tamamiyle kötü yönlendirme amacı var. O görüntüler Galatasaray'ın yatak odasında çekilmiştir. Orada gizli bir çekim vardı. Onun buralara taşınması yalnış. Kesinlikle oraya basının girmesi yasaktı. Görüntüyü kimin verdiğini bilmiyorum. Ben söylediklerimin arkasındayım. Bu formaların G.Saray rengi olmadığını düşünüyorum. Bizim rengimiz parçalı sarı kırmızı, bu formayı giymek isteriz. Her G.Saray taraftarı da böyle düşünür bence. Ancak elbette pazarlamadan anlamıyoruz. Orada bulunan Bülent ağabey (yaındaki Bülent Tulun'dan bahsediyor) daha iyi bilir. Asıl sorgulanması gereken bu görüntülerin ortaya çıkması. Yarın maçımız var ve bu saatte bunlarla ilgilenmek üzüyor beni. G.Saray'ı ne kadar sevdiğimi, bağlılığımı anlatmak istemiyorum. Ama formalarla ilgili sıkıntımız halen aynıdır. Bu konuşları uzatmak istemiyorum. Benim aklım bunlara ermez. Neyin olduğunu herkes biliyor. Bizler basın önünde kibar dille, kendi aramızda başka dille konuşuyoruz elbette ki. Böyle şeylerin olması üzdü. Ancak ben her zaman G.Saray formasının sarı kırmızı olmasından yanayım"..

gstvnet.com
zikzak
zikzak
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

- Similar topics