Forumbook
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyemiz'in İç ve Dış Düşmanları

Türkiyemiz'in İç ve Dış Düşmanları  Empty Türkiyemiz'in İç ve Dış Düşmanları

Mesaj tarafından deniz Salı 04 Ocak 2011, 21:00

İÇ DÜŞMANLAR
1)Beyaz Türkler:
Çoğu kişinin bildiği gibi sabetaycıler olarak bilinirler.Bi kısım Yahudinin Osmanlıya kaçıp ben müslüman oldum demesiyle var olmuş bir oluşum.Şu an Türkiye'yi yönetip türkiye'nin Diğer iç ve dış düşmanlarıyla ilişkileri vardır.Yahudiliklerinden vazgeçmemişlerdir sadece sözde müslüman olmuşlardır kendi içlerdinde yahudi geleneklerine devam etmişlerdir.Para Asıl güç kaynaklarıdır.
Tarihte 17. yüzyılda orataya çıkmışlardır ve isim değiştirmemişlerdir.
2)Masonlar-Gül ve Haç Kardeşliği-İllumunati:
Bu örgütleri ayrı yazmadım çünkü birbiriyle iç içedirler.Masonlar en çok bilinenidir.Dıştan baktığınızda basit localar ama içeri girince farklı sırlar var ve ilk derecelerden masonlara verilen görevler internet,medya gibi kuruluşlarda onlar hakkında sergilenen gerçeklere komplo teorisi diyerek şüpheleri kendileri üzerinden uzaklaştırmak.Gül ve Haç Kardeşliğini araştırma yapmayanlar bilmezler.Dünya üzerinde güç sahibi olan bi örgüt.İllumunati de masonlar gibi biliriz ama onları yok oldu diye biliriz ama yok olmadılar yerin altına girip siyasi amaçlar çerçevesinde varlıklarına devam ediyorlar.Aydınlanmış olanlar anlamına gelen illumunati bilime inanır ve dinleri sevmezler.Hristyanlığı yok ettiler ediyorlar.Sıra İslama geliyor zaten tüm ilsma ülkeleri o yada bu sebepten savaşta.Arabistan Hariç onlar Amerika'nın En iyi müttefikleridir.Deizm e inanırlar ve deizm tüm dinleri reddeder.
Tapınak Şövalyeleri ve Sion Tarikatı
3)Skull And Bones (Kurukafa ve Kemikler)Tarikatı:
Kurukafa ve kemikler diyince çoğu kişinin aklına korsanlar gelir ama o bayrak korsan bayrağı dğeil bu örgütün bayrağıdır ve çok az kişi bilir bize de bi hocamız öğretmişti sağ olsun araştırdık biraz.(Rockefeller,Oppenheimer,Bush) gibi çok zengin burjuva aileleri bu örgütün üyesidir ve Yeni Dünya Düzeni'ni savunurlar.Anadolu üzerinde kirli oyunları vardır.
19. yüzyılda illumunati'nin yeraltına inmesiyle oluşumuş tarikattır
4)Opus-Dei Tarikatı:
Bu Tarikatın Amacı tüm dünyayı hristyan yapmaktır ve [2)Masonlar-Gül ve Haç Kardeşliği-İllumunati] tarikatlarının düşmanıdır. Hristyan olmayan diğer dine inananlarıda tarikat üyesi yapmayı amaçlarlar.ülkemizdeki Fetullah gülenin tarikatı Nurcu Tarikatı gibi dini örgütlenmelerin arkasında hep bu tarikat vardır.
5)Bir Parti:
Öyle bir parti ki milletvekili S.S. ben Türk değilim diyor.öyle bir partidir ki Terörist Başıyla beraber iş yapıyor,öyle bir partidir ki bayrağımıza,dilimize küfrediyor.(Gerçi ülkemizde itibar sahibi tüm partiler ülkenin iç düşmanı kapsamına girer ama neyse)(bu sözümle tüm fanatikler bana saldıracak ama boşverin ben kendimi bildikten sonra)
Kürt Teali Cemiyeti
6)Pkk(Partiya Karkerên Kurdistan)
Amaçları Ülkeyi bölmek olan ve militanından millletvekiline onu destekleyen cahil halkına kadar kanı bozulmuşların topluluğu.(kanı bozuk değil bozulmuş)(ben bir çok kürt kardeşimi tanırım ülkeyi bölmek istemyen ben kürdüm ama bu ülkede yaşıyosam i. lık yapmam kurallara uyarım diyen)

İç düşmanların ortak isteği ülkeyi bölmek ve kendi çıkarlarını sağlamaktır.
Kürt Teali Cemiyeti

DIŞ DÜŞMANLAR

Amerika,Irak,İsrail:
Amerika pkk yı destekliyor türkiyede ermeni ve kürt dfevleti kurulmasını istiyor
Irak k*r*is**n kurulsun istiyor
İsrail İslam düşmanı ve anadoluyu sömürmek istiyor

Ve bu ülkelerin içimizdeki ajanları.

1. Amerikan mandacıları derneği
  2. İngiliz destekçileri

alıntıdır
deniz
deniz
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye