Forumbook
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Logos'un En İyi Archer'ı l99l İle Olan Röportajımız

Logos'un En İyi Archer'ı l99l İle Olan Röportajımız Empty Logos'un En İyi Archer'ı l99l İle Olan Röportajımız

Mesaj tarafından zikzak Cuma 31 Ara. 2010, 19:35

Logsun en ii archeri olan tayfun kardeşim (l99l) ile yapmış olduğum röportaj

Kesinlikle alıntı falan değildir. Tamamen birebir yapılmıştır.

Yaklaşık 2-3 hafta önce yapılmıştır fakat pc'imde yaşadığım sorunlar yüzünden ancak yayınlayabilme fırsati bulabildim

Çok uzun die okumamzlık etmeyin ancak bukadar kısaltabildim (3 post sürecek lütfen araya girmeyin )

Tayfun kardeşime tekrar tekrar teşekkür ediorum bu şeref için

Alıntı:
Laurii - NightElfCrest
Öncelikle röportaj yapmayı kabul ettiğin için teşekkürler.

tsevilll – l99l
ben tesekkur ederim bole bi teklifle karsılastıgım icin

Laurii - NightElfCrest
Kısaca kendinden biraz bahseder misin?

tsevilll – l99l
adım tayfun 23 yasındayım..2008 çanakkale univ. mezunuyum ..askerligi bekliyoruz o sırada da knight ile vakit gecirmeye calısıyoruz =)

Laurii - NightElfCrest
Knight online’ye nasıl ve ne zaman başladın kısaca anlatabilir misin?

tsevilll – l99l
logosun illk acıldıgı zaman ev arkadasım oynardı ..logosun en eski charlarından biriydi morethanXTC(sinan)... bende makara yapardım sacma sapan islerle ugrasma diye ...daha sonra sadece merchant yapmak amacı ile bi char actım ve o charımı az biraz kasıp 61 lvl yaptım ..tek basıma masterımı actım =) tabi ozamanlar zordu logosta asas masterı acmak..2007 subatta falan +7 shell set // dw +7// shard 7 falan yapmıstım ksa sure icinde ilk defa oynanama ragmen =)

Laurii - NightElfCrest
gerçekten güzel bi mazi =)

tsevilll – l99l
lvl yoktu ama ozamana gore itemlerim cok iyiydi

tsevilll – l99l
onlarıda oyun ici arkadaslara verdim kullanmaları amacı ile geri alamadım =) cunki fazla oynamazdım sadece merchant yapardım

Laurii - NightElfCrest
yani l99l un il adımları atılıyodu ozamanlar

tsevilll – l99l
yok tam oalarak oyle diyemeyiz =)

tsevilll – l99l
daha sonra ardream char kastık ole 1 kac ay okul arkadaslarıml ardream takıldık az cok itemimiz vardı ..sonra onları ytl ile sattım (2007 mayıs).knight hayatıma son verdim =)

Laurii - NightElfCrest
aa bi ara bıraktınız yani

tsevilll – l99l
derken bu sene (2008 ocak gibi) ev arkadasıma yardım etmek amacı ile warrioruna girmeye basladım

tsevilll – l99l
bu charı metin kardesimiz(nofearrealcz) ile takas ettik ve ilk +70 asasımız aldık =)

tsevilll – l99l
daha sonra ticaret merchant derken az cok item yaptık ve en son olarak l99l aldık yaklasık 8-9 ay once

tsevilll – l99l
ve o gunden beri archer olarak oynuyorum logostabtun engellemelere ve zorluklara ragmen =)

Laurii - NightElfCrest
engelleme derken ?

tsevilll – l99l
asas yapalım su charı archerdan ne zevk alıyosun gibi

Laurii - NightElfCrest
hee ev arkadaşın yani =)

tsevilll – l99l
bu bir oyundur ve zevk isidirherkes neyden zevk alıyorsa oyle oynamalıdır...

tsevilll – l99l
biraz archerdan bahsetmek gerekirse ?

tsevilll – l99l
Archer ezik bir karakterdir Vs yapamaz tek basına pk yapamaz ama clan partylede konumuna gore cok is yapar ve gercekten guzel bir party ile oynamak insana buyuk zevk verir.

tsevilll – l99l
defansı yoktur hp si yoktur ama zaten archerın amacı ölmemek degil adam öldürmek yada party icinde üstlendigi gorevi yerine getirmektir. ölmemek istesek pirest acarız bu nedenle tek yemisim 531651 k damage yemsim beni hic baglamaz =)

Laurii - NightElfCrest
=)

tsevilll – l99l
Varsa logosta +3k ap yapacak olan delikanlı charımı aaaa itemli vericem diyecek kadar da iddalıyım

Laurii - NightElfCrest
evet daha öncede bu lafınıza şahit oldum ve gercekten dediğiniz kadar dogrudur

tsevilll – l99l
+3k ap asas diye ekleyelim =) sonra BP ve warriorlar pm atmasın charı alayım diye=)

Laurii - NightElfCrest
=)

tsevilll – l99l
sonuc olarak archer oynayacak adam oyundan egosu yuksek bi insan olamaz cunki yeri gelicek tek yiyecekyeri gelicek 3135 defa üst üste ölecek sadec oyun oldugu icin zevk aldıgı icin oynayacak adam archerdan zevk alır

Laurii - NightElfCrest
peki pk ya cıktığınızda archer bulmak bile zorken archer parti oluyomu hatta bildiğim kadarıyla clanınızda bi archer clanı değil

tsevilll – l99l
logosta archer yok bilindigi gibi bi archer clanı ve bi kac tanıdıgım archer var..ama onlarla pk yapmak kısmet olmadı henuz.. ventrilosuz pk yapmayı pek sevmem klanda da archer yok malum =) logostada pek archer yok olan arkadaslarda lvl kasıyolar genelde cz de fazla goremiyorum

Laurii - NightElfCrest
yani ister istemez solo takılıyosunuz

tsevilll – l99l
ama genelde cz de archer kardeslerimim lvl leri ne olursa olsun partlerime alıyorum =)

Laurii - NightElfCrest
çok güzel bişey buda tabiki

Laurii - NightElfCrest
Peki Tanınan bi char ’a sahip olmak nasıl bir duygu yani eksi ve artıları var mı? Varsa nelerdir?

tsevilll – l99l
ilk olarak ne kadar tanınıyorum bilemem tabiki =) ama negatif yanlarını sole sıralayabiliriz

Laurii - NightElfCrest
bayagi tanındığınıza emin olabilirsiniz özellikle archer ler için bi idolsünüz diebilirim

tsevilll – l99l
koskoca 80 archersın vs nden yapmıyorsun neden bu kadar damage yiiyosun vb. kelimeler =)
Arada gelen oyun icinde sacma sapan küfürler =) nasıl olurda gatedeki adam vurabilrisin tarzındaki letterlar =)

tsevilll – l99l
pek fazla olumsuzlukla karsılasmadım su ana kadar logosta bi kac tatsız olayın dısında

Laurii - NightElfCrest
istersen bunlarıda dinlemek isterim

tsevilll – l99l
fake acılan l99l isimli bi char olmustu o donemlerde kralın ve klan arkdaslarımızn yardımıyla charın bana ait olmadıgnı logosa duyurmustuk

Laurii - NightElfCrest
evet bikaç yerde rastlamıştım bununla ilgili şeylere

tsevilll – l99l
canımız sagolsun diyelim =) oyun bu sonucta olur bole seyler ..

Laurii - NightElfCrest
Logosta çok güçlü oyuncular var burada pk yaparken zorlanıyor musun yoksa kendini en iyi olarak mı görüyorsun? Yani herkesin karşısına rahatça çıkabilirim diyor musun?

tsevilll – l99l
bireysel olarak 1vs1 yaparım diyemem cunki charımın statlarımın ve itemlerimin durumu buna müsait degil tamamen AP bi char yaptım cunkü
ama archer vs archer derseniz tabiki her zaman varım =)

tsevilll – l99l
klan vs klan diye dusunursek hic kimseden korkmam acıkcası cunki klanımızn yaptıkları ve yapacakları ortada

Laurii - NightElfCrest
evet gerçekten clanınız çok sağlam pleyrlerden olşuyo buna ben şahidim

tsevilll – l99l
gucumuzun farkındayım ve logosa kafa tutacak bi potansiyele sahip oldugumuzu dusunuyorum..gerek oyun bilgisi gerek item gerekse kislik olarak

Laurii - NightElfCrest
Sizin başarılı bir oyuncu olmanıza karşılık Logos serverinde başka kimleri başarılı buluyorsunuz ve neden başarılı bulduğunuzu söylersen misiniz?

tsevilll – l99l
Basarılı kavramı bnm icin sadece playerlık degildir basarılı insan playerlıgını ve itemini kisiligyle birlikte desteklemelidir
ne adamlar varki logosta 10 numara item 10 numara playerlık ama karakte 0 =)

Laurii - NightElfCrest
evet gercekten öyle

tsevilll – l99l
kendi klanımdan ornek verirsem (aydogan abi) legendarywarrior(hakan) paralympic(ismet) mrketum (hanefiabi)
server olarak dusunursem legendarykene(sercan XD) lagal lelenoral mrsketummim gercekten guzel playerlar aklıma gelenler suanda

Laurii - NightElfCrest
Birazda char ’ınız olan l99l’den bahsedelim şu anda kaç lvl ve hangi itemleri neden kullanıyorsunuz?

tsevilll – l99l
l99l 80 olalı yaklasık bi 5-6 ay oldu =)
Ama hic 80 oldugunu hatırlamıyorum ve suan 79 levelim =) sadece 80 skilim acık o kadar
İtemlerime gelince cogu kisi bilir ben sadece ap archer hedefledim

Laurii - NightElfCrest
oda zaten biçok şey için yetio

tsevilll – l99l
archerın olayı bellidir ya defans ve hp archer yaparsın ice lrmana silme vb skillerle partini korursun yada aaaa ap yaparsın party seni korur sen adam alırsın
ben 2. sıkkı tercih ettim =) ama party pek bizi koruyamamıs sanırım sekilde goruldugu gibi char 79 % 80
o nedenle burdan paralympiclegendarykene ve anaqhesenamun'a sevgilermi gonderiyorum

alıntı
zikzak
zikzak
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

- Similar topics